A doktor úr nagyon megnyugtató személyiség, kedvesen fogadott és végig éreztem, hogy jó kezekben vagyok. Mindent részletesen elmondott, mi miután fog következni, ami soka segített.
Ideges voltam a vizsgálat előtt, de a doktor úr megnyugtatott és végig kedves volt. Profin doglozott, gyorsan túl voltam rajta.
ultrahang vezérelt aspirációs citológia, az alábbi szervek ultrahang vezérelt mintavételét végzi:
az alábbi szervek ultrahang vezérelt vastagtű (core biopszia) mintavételét végzi:
Rendelés típusa:
Rendelés helyszíne: Széna tér - 1015 Budapest, Ostrom utca 16.
Telefonszám: +36 70 638 8493
Bárkivel megeshet, hogy kisebb-nagyobb csomót tapint ki a nyakán. Sokan ekkor megrémülnek, mivel úgy gondolják, hogy rosszindulatú daganatot jelez, pedig az esetek többségében ártalmatlan elváltozásról van szó, mely leginkább egy felső légúti fertőzés miatti megnagyobbodott nyirokcsomó következménye. Ám, hogy biztosan el lehessen vetni a rosszindulatú képlet fennállásának esélyét, aspirációs citológia elvégzésére lehet szükség. A témában dr. Szavcsur Pétert, az Ultrahangközpont radiológusát kérdeztük.