A doktor úr nagyon megnyugtató személyiség, kedvesen fogadott és végig éreztem, hogy jó kezekben vagyok. Mindent részletesen elmondott, mi miután fog következni, ami soka segített.
Csókás doktornő nagyon kedves volt a vizsgálat alatt, mindent elmondott és alaposan megvizsgált.
A doktor úr kedvesen és türelmesen válaszolt a kérdéseimre, és izgatottságomat is jól kezelte.
Dr. Róna Ágnes vizsgálati eredmények ismertetése és magyarázata, kedvessége.
Dr. Gergely Mária doktornőhöz évek óta visszajárok, mert az egyik legprofesszionálisabb, legkedvesebb és legemberségessebb orvosnak tartom, akinél eddig valaha is jártam. Csakis a doktornőben bízom